;

به نقل از رس فیلم :

 

کمتر از یک هفته پیش اولین تریلر قسمت سوم «کاپیتان آمریکا» پخش شد که جنجال بسیاری در دنیای کمیک و سینما به پا کرد و باعث جلب شدن توجهات به سمت رقیب برادران وارنر یعنی مارول و دیزنی شد. حالا دی‌سی و وارنر در یک فاصله ی تقریبا 4 ماهه تا اکران جهانی «طلوع عدالت»، تیزر تریلر جدیدی حین پخش آخرین قسمت میان فصل سریال گاتهام منتشر کردند که واکنش ها و شایعات زیادی را در پی داشته است.

“ما در این 49 ثانیه بتمن رو می بینیم که با دست های بسته کنار افراد ناشناسی در یک مکان نامشخص زندانی شده و ترس‌ و اضطراب در چهره‌ش موج میزنه. در سکانس بعد بلافاصله مردپولادین با گردوخاک کردن وارد صحنه میشه و از بین تعدادی سرباز که جلوش زانو میزنن و لوگوی سوپرمن رو روی بازوشون دارن وارد پناهگاه میشه. بدون ردوبدل شدن دیالوگی سوپرمن همراه با خشم و انزجار ماسک بتمن رو برمیداره و چهره ی بهت زده ی بروس وین نمایان میشه.”

در تیزر بتمن رو در قامت همیشگی شوالیه شنل پوش نمی بینیم. این لباس بتمن قبلا در کامیک کان نیویورک با نام Knightmare Batman به نمایش گذاشته شده بود. با توجه به لباس به احتمال بسیار زیاد این بخش ها و فضایی که درون تیزر مشاهده می کنیم، کابوس شخص بروس وین هست که این سوال رو مطرح میکنه که آیا سوپرمن به بزرگترین ترس بتمن تبدیل و دلیل مبارزه با اون شده؟!
زک اسنایدر در فیلم اختصاصی سوپرمن هم (Man of Steel) از این مدل کابوس ها استفاده کرده بود. (غرق شدن سوپرمن بین جمجمه های انسانی و رویارویی با ژنرال زاد)

تریلر کامل، صبح پنج شنبه (12 آذر) در برنامه تاک شوی جیمی کیمل منتشر خواهد شد.

دانلود

تماشا

 

 

————————

اختصاصی نقدفارسی

برای دیدن آخرین اخبار از دنیای دی‌سی به صفحه ویژه آن در فروم نقد فارسی (اینجا) مراجعه کنید.

————————

منبع : نقد فارسی


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 10 آذر 1394
بدون نظر