اکران «خاکستر و برف» یک ماه دیگر تمدید شد/ افزایش سالن‌های نمایش فیلم سهرابی

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، «خاکستر و برف» به عنوان دومین اثر سینمایی «روح­ الله سهرابی» علی­رغم اکران دیرهنگام که حدود 3 سال پس از تولید بود اما از همان آغاز نمایش عمومی بازخوردهای مثبتی از سوی منتقدان، سینماگران و مخاطبان داشت که یادداشت­ها و اظهارنظرهای متنوعی نیز در خصوص این فیلم در رسانه­ ها انعکاس پیدا کرد. از جمله مهم­ترین واکنش­ها به فیلم «خاکستر و برف» نامه تقدیر بیش از یکصد تن از مادران شهدا بود که بازتاب گسترده­ای در رسانه­ های مختلف داشت.

«خاکستر و برف» داستان احسان است که پس از 25 سال به ایران بازمی­گردد تا با بهترین دوست خود که زندگی­اش را مدیون اوست برای آخرین بار تجدید دیدار کند. همین مسئله اتفاقات ناخواسته­ دیگری را برای او رقم می­زند.

 فیلمنامه «خاکستر و برف» توسط «روح ­الله سهرابی» و «سیدمرتضی مصطفوی» نوشته شده و از جمله عوامل اصلی که در ساخت آن در کنار «سهرابی» بوده ­اند می­توان به «سعید ملکان» (طراح چهره­ پردازی)، «نقی نعمتی» (تدوین)، «بهمن اردلان» (صداگذاری)، «عارف نامور» (فیلمبردار)، «ابراهیم ایرج ­زاد» (صدابردار)، «بهزاد عبدی» (موسیقی) اشاره کرد. «خاکستر و برف» به تهیه­ کنندگی «فرهاد گلی» و در «مؤسسه­ افق رسانه پاسارگاد» تهیه و تولید شده است.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  اکران «خاکستر و برف» یک ماه دیگر تمدید شد/ افزایش سالن‌های نمایش فیلم سهرابی