;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، فیلم سینمایی «مردی روی ماه» به تازگی پروانه ساخت خود را به تهیه کنندگی «محسن گلابگیر ها» و کارگردانی «اشکان شاپوری» دریافت کرده است. اشکان شاپوری که بیش از این تله فیلم هایی چون «مردی شبیه گرگ» و «شیوا» را ساخته است و قرار است اولین فیلم سینمایی خود را با عنوان «مردی روی ماه» تجربه کند. عوامل این فیلم سینمایی در حال حاضر در پیش تولید به سر می‌برند و قرار است طی روزهای آینده با نهایی شدن بازیگران این اثر سینمایی را در تهران کلید بخورد.

داستان فیلم سنیمایی «مردی روی ماه» در مسافرخانه ای قدیمی به نام «پری دریایی» اتفاق می‌آفتد و عاشقانه‌ پسری به نام آدم و دختری به نام هوا را از کودکی تا بزرگسالی روایت می‌کند. «داستان مردی روی ماه» در دو دهه ۶۰ و ۹۰ رخ می‌دهد.

اشکان شاپوری تا به امروز ۱۸ فیلم کوتاه را در کارنامه خود به ثبت رسانده و ساخت فیلم‌های بلندی چون «اسبها گریه می‌کنند»، «شیوا»، «پلنگ و ماه» و «سال‌های انتظار» را بر عهده داشته است.

گروه صحنه این روز ها در حال ساخت ماکت پری دریایی برای یکی از سکانس‌های مهم و تاثیر گذار فیلم هستند تا اولین پری دریایی سینمای ایران به صورتی متفاوت به تصویر کشیده شود. این سکانس قرار است به صورت کروماکی و به محض کلید خوردن فیلمبرداری شود.

اما عوامل فیلم که تا به این لحظه مشخص شده‌اند عبارتند از: کارگردان «اشکان شاپوری»، تهیه کننده «محسن گلاب گیرها»، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز «محمد رحمانیان»، مدیر فیلمبرداری «سروش مهرشویان»، امیر عباس کیاپور «مدیر صدا برداری»، طراح صحنه و لباس و همچنین چهره پرداز «ساناز عابد نسب».


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 30 آبان 1394
بدون نظر