اوایل مرداد ماه چ در شبکه نمایش خانگی

فیلم سینمایی « چ » به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا نیمه اول مرداد ماه سال جاری توسط شرکت هنر اول به صورت سراسری توزیع می‌شود.

بنابر این گزارش مؤسسه ویدئو رسانه «سینما 24» حقوق نمایش خانگی این فیلم را خریداری کرده و این اثر در 2 نسخه DVD 9 و blue ray وارد بازار می‌شود.

این DVD به همراه زیرنویس انگلیسی، عربی، فارسی، ترکی و همچنین گفت‌وگو با عوامل فیلم، جلوه‌های ویژه، پشت صحنه، گالری عکس، مراحل صداگذاری، موسیقی، گفت‌وگو با بازیگران، مراحل ساخت سکانس هلیکوپتر، مراحل تولید، سکانس‌های حذف شده و با صدای دالبی به شبکه نمایش خانگی می‌آید.

«چ» محصول سال 1392 است. این فیلم داستان زندگی مصطفی چمران را در پاوه به تصویر می کشد.همزمان با بحران شهر پاوه در مرداد ماه 1358، دکتر مصطفی چمران به عنوان معاون دولت موقت در امور انقلاب به همراه سرتیپ فلاحی فرمانده وقت نیروی زمینی ارتش وارد شهر پاوه می شوند تا به اوضاع و امور سرکشی نمایند. در این میان گروه اصغر وصالی به عنوان فرمانده نیروهای مردمی تنها مدافعین شهر پاوه محسوب می‌شوند.

در این فیلم فریبرز عرب نیا در نقش دکتر چمران، سعید راد در نقش تیمسار فلاحی، مریلا زارعی در نقش هانا، بابک حمیدیان در نقش علی اصغر وصالی، مهدی سلطانی در نقش دکتر عنایتی و اسماعیل سلطانیان در نقش نظیف ایفای نقش می کنند.

بابک حمیدیان سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای بازی در این فیلم از سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم فجر دریافت کرده است.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 3 تیر 1393
بدون نظر