;

به گزارش سینماپرس، متن این یادداشت به شرح ذیل است:

وقتی همه خوابیم

١-یکی از پیامد های زندگی در دهکده جهانی هم اینست که نمیتوان فجایع انسانی را  به یک کشور و یا جغرافیای خاص محدود کرد. اگر نا أمنی و خشونت و تروریسم در یک گوشه جهان بوجود بیاید ، همه جهان باید برای از بین بردن ان تلاش کنند و در غیر اینصورت دور از انتظار نیست که دامنه این خشونت ها هزاران کیلومتر ان طرف تر مثلا در یک شب که خیلی ها ممکن است در خواب باشند به کافه رستورانی در پاریس زیبا و دوست داشتنی  هم برسد . 
٢- کشورهای غربی  متاسفانه به طور مستقیم و غیر مستقیم در ایجاد و گسترش گروه تروریستی داعش شریک بوده اند ، حد اقل اینکه سال هاست از عربستان سعودی که بزرگترین حامی القاعده و داعش بوده است حمایت های بی چون و چرا کرده اند . حکومت دیکتاتوری که بویی از دموکراسی مد نظر غربی ها نبرده، اعتراض های اکثریت مردم بحرین را به خاک و خون میکشد، هزاران زن و کودک بی گناه یمنی را  وقتی در خواب ناز هستند ، به کام مرگ فرستاده است و ده ها جنایت انسانی که در این سال ها انجام داده ، چرا باید همیشه مورد حمایت کشورهای غربی باشد؟؟ 

٣- رسانه های غربی  از جمله بی بی سی در پنج سال گذشته از إطلاق صفت تروریست به گروه داعش خود داری میکردند و این گروه تروریست را با عنوان گروه دولت اسلامی عراق و شام نام میبردند و حالا تازه پس از عملیات تروریستی داعش در پاریس یادشان افتاده که این گروه تروریستی داعش است !! همان گروهی که سال هاست وحشیانه ترین جنایات بشری را در سوریه انجام میداد ، وقتی همه جهانیان و مدافعان حقوق بشر خود را به خواب زده بودند.
۴-این که ،دختران و پسران پاریسی در یک سالن کنسرت موسیقی و در کمال صلح و صفا بدون دلیل توسط یک عملیات وحشیانه تروریستی کشته شوند بسیار دردناک است و همه کسانی  که بویی از انسانیت برده اند باید از این فاجعه انسانی دلشان به درد بیاید و قابل فهم است که جامعه هنری ما و جوانان عزیز ایران هم خواب به چشمانشان نیاید  و برخی از ایشان شب را بیدار در کنار سفارت فرانسه در تهران به صبح برسانند ، اما انسان دوستی  إیجاب میکند میان کشته های حوادث تروریستی مشابه تبعیض قائل نشویم ،  با همه اسیب دیدگان این ترور های کور شبانه ، از جمله کودکان و زنان لبنانی  و عراقی و سوری و … در همه جای جهان از هر دین و مسلک  ، احساس همدردی کنیم و پیام تسلیتی بدهیم ، حد اقل وقتی از خواب بیدار شدیم.!!


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 24 آبان 1394
بدون نظر