انتشار آلبوم جدید فریدون در مرداد ماه امسال

انتشار آلبوم جدید فریدون در مرداد ماه امسال

هنوز نام آلبوم مشخص نشده است اما به محض اولین دیدار خود با تهیه‌کننده پیرامون نام آلبوم هم به نتیجه نهایی خواهیم رسید و امیدوارم طی روزهای آینده نام نهایی این اثر موسیقایی نیز به صورت کامل مشخص شود.

فریدون آسرایی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام گرفته اگر اتفاق خاصی نیفتد تازه‌ترین آلبوم خود را 15 مرداد ماه و بعد از ایام مبارک رمضان منتشر خواهم کرد. این در حالی است که تا چند روز آینده تیزرهای تبلیغاتی آلبوم در محصولات شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

بهروز صفاریان به عنوان تنظیم‌کننده و مدیر این اثر موسیقایی حضور دارد ضمن اینکه تعدادی دیگر از دوستان هنرمندم به عنوان آهنگساز و تنظیم‌کننده تعدادی از قطعات با من همکاری دارند البته با توجه وسواسی که در این زمینه داریم نهایت سعی خود را انجام دادیم که بتوانیم به بهترین شکل ممکن قطعات را برای انتشار آماده کنیم.

به طور طبیعی باید یک تا دو ماه از انتشار یک آلبوم بگذرد که بتوانیم با توجه به بازخوردی که از مخاطب دریافت می کنیم نسبت به برگزاری کنسرت نیز اقدام کنیم اما آنچه که می توانم به آن اشاره کنم برگزاری قطعی کنسرت یک ماه و نیم بعد از انتشار البوم خواهد بود.

از سوی چند مجموعه تلویزیونی پیشنهادهایی برای ساخت تیتراژ پایانی دارم اما چون هیچکدام قطعی نیستند نمی توانم به جزییات آن اشاره ای کنم اما در روزهای بعد قطعا اتفاقاتی در این زمینه خواهد افتاد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  انتشار آلبوم جدید فریدون در مرداد ماه امسال