مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: امین حیایی، مهران غفوریان و لیلا اوتادی از جمله بازیگران کار هستند.

 به گزارش سینماخبر،مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: امین حیایی، مهران غفوریان و لیلا اوتادی از جمله بازیگران کار هستند.

حسین باقریان مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: کار 20 آبان کلید می خورد. لوکیشن های ما در تنکابن در استان مازندران قرار دارد. البته بخشی از کار نیز در استان گیلان برداشت خواهد شد.

وی افزود: کار فیلمبرداری “ناردون” 2 ماه به طول خواهد انجامید. همچنین نویسنده و کارگردان فریدون حسن پور است. تهیه کننده منصور سهراب پور است.

مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” ادامه داد: خلاصه داستان این است که خرج عروسی بیشتر است یا عزا، بهتر است عزا رو تو عروسی گرفت که خرجش کمتر بشه و بهتر است عروسی رو تو عزا گرفت که خرجش کمتر شود.

باقریان خاطرنشان کرد: فضایی که بر فیلم سینمایی “ناردون” حاکم است به نوعی یک طنزی فلسفی است. با توجه به فیلم هایی که آقای حسن پور تا امروز جلوی دوربین برده و از سینماها پخش شده پیش بینی می کنم که کار خوبی از آب دربیاید.

وی در پایان تصریح کرد: امین حیایی، مهران غفوریان، مهران رجبی، امیر نوری، لیلا اوتادی، علیرضا مسعودی و ترلان پروانه و جواد رضویان از جمله بازیگران فیلم سینمایی “ناردون” هستند.

منبع:روزنامه صبا


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 16 آبان 1394
بدون نظر