امین تارخ به گاهی به پشت سرت نگاه کن پیوست

امین تارخ به گاهی به پشت سرت نگاه کن پیوست

در این سکانس «جلال» با بازی امین تارخ به دنبال کشف هویت «پویا» با بازی سعید چنگیزیان به یک رستوران قدیمی می‌رسد، رستورانی که خیلی از ابهامات ذهنی او روشن می‌کند؛ پویا، کاراکتر خاکستری سریال گاهی به پشت سر نگاه کن ، کودکی‌اش را در این رستوران قدیمی سپری کرده و نسبت به آن احساسات نوستالژیک دارد.
تصویربرداری این سکانس در دو بخش خارجی و داخلی پیگیری می‌شود. امین تارخ در نقش جلال، خسرو احمدی در نقش صاحب رستوران قدیمی، نگار حسن‌زاده در نقش مریم و سعید چنگیزیان در نقش پویا در این سکانس جلوی دوربین رفتند.
تصویربرداری این سریال با حساسیت و دقت خاصی در حال پیگیری است، گروه به طور فشرده کار می‌کنند و همه تلاششان این است که اثر قابل توجهی ارائه کنند.
به عوامل تولید یک روز استراحت داده شد و از فردا به مدت دو روز ضبط سکانس‌های خارجی این مجموعه تلویزیونی پیگیری می‌شود. همزمان با کار تصویربرداری، تدوین آن نیز توسط محمدرضا موئینی انجام می‌شود.
عوامل تولید این سریال امروز شنبه، 4 مرداد برای ادامه کار تصویربرداری به لوکیشن اصلی این سریال یعنی کارخانه آقای تابش (امین تارخ) نقل مکان می‌کنند و ادامه تصویربرداری در آنجا انجام می‌شود.
گاهی به پشت سر نگاه کن یک ملودرام خانوادگی است که با محوریت موضوعی حمایت از تولیدات داخلی و اعتماد به نخبگان جوان ایرانی و توجه ویژه به سبک زندگی ایرانی اسلامی مقابل دوربین رفته است.
فیلمنامه این سریال به قلم محمود محمد سلطانی و مسعود کرمی نوشته شده و امین تارخ و محمد متوسلانی نقش شخصیت‌های اصلی آن یعنی جلال و احتشام را بازی می‌کنند.
هدایت هاشمی، الیکا عبدالرزاقی، بهاره کیان افشار، سعید چنگیزیان، شبنم مقدمی، حمید ابراهیمی، میلاد رحیمی، امیر کربلایی‌زاده، مسعود سخایی و نگار حسن‌زاده از دیگران بازیگران «گاهی به پشت سر نگاه کن» هستند.
این سریال برای پخش از شبکه دو ساخته می‌شود و از دیگر عوامل آن می‌توان به مریم هژیروند برنامه ریز و دستیار اول کارگردان، افشین هاشمی انتخاب بازیگر، ندا قائدی منشی صحنه، فریبرز سیگارودی مدیر تصویربرداری، کوروش سیگارودی تصویربردار، محمدرضا موئینی تدوینگر، رامین آشوری طراح صحنه، اردوان همایون فر مدیر صحنه، مرجان گلزار طراح لباس، مهدیه اعرابی طراح گریم، نوید می‌رالی مجری گریم، مهشاد مظفری مجری گریم، ساسان نخعی صدابردار، منصور غضنفری مدیر تولید و سید جواد لاجوردی مدیر تدارکات اشاره کرد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  امین تارخ به گاهی به پشت سرت نگاه کن پیوست