به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، در آخرین سکانسِ فیلمبرداری شده این فیلم که در پارکِ پرواز صورت گرفت، اسماعیل محرابی و مسعود کرامتی (دو بازیگرِ اصلی فیلم) و همچنین آوا درویشی–بازیگری که با این فیلم به سینما معرفی می‌شود–جلوی دوربینِ اصغر رفیعی‌جم رفتند.

همزمان با پایان یافتن فیلمبرداری،سپیده عبدالوهاب تدوینِ این فیلم را در استودیو روشنا آغاز کرد. عبدالوهاب پیش از این در فیلمِ «خسته نباشید!»(به کارگردانیِ مشترکِ افشین هاشمی و محسن قرایی) با هاشمی همکاری کرده بود.

«گذر موقت» را مهدی رحمانی تهیه کرده است و داستان دو پیرمرد است که در شبى تاریک، تصمیمى مفرح مى گیرند و سفری پرماجرا را در دلِ شهر آغاز می‌کنند.

ترکیب کامل بازیگران این فیلم عبارتند از: اسماعیل محرابی، مسعود کرامتی، پانته‌آ بهرام، شقایق فراهانی، شبنم فرشادجو، پیام امیر عبدالهیان، مرتضی ضرابی، آوا درویشی و شقایق دهقان، با حضور هومن برق نورد و باهنرمندی لادن مستوفی و گروه سازنده‌ این فیلم در تلاشند تا فیلم را برای شرکت در سی‌وچهارمین جشنواره‌ی فیلمِ فجر آماده کنند.

همچنین در «گذر موقت» عبدا… اسکندری در مقام طراح گریم، ویدا روشنی: طراح صحنه و لباس، طاهر پیشوایی: صدابردار، سعید شرفی‌کیا: مدیر تولید، امین قوامی: سرپرست گروه کارگردانی، احسان رفیعی جم: فیلمبردار، سیاوش رمضانلو: دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، مریم مجد: عکاس و مهدی شعرباف: مدیر تدارکات با افشین هاشمی همکاری داشته‌اند.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 10 آذر 1394
بدون نظر