;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس،در پی اظهارات دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار درباره خودداری سازمان سینمایی از پرداخت کمک مصوب مجلس شورای اسلامی به دبیرخانه این جشنواره، این سازمان توضیحاتی را ارائه کرد. 

در متن توضیحات آمده است:«در سال ۱۳۹۴ هیچ ردیف بودجه یا اعتباری به عنوان جشنواره مردمی فیلم عمار به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ نشده است؛ بنابراین گفته‌های دبیر جشنواره عمار نادرست و خلاف واقع است.

بدیهی است در صورت ابلاغ هر وجهی به عنوان این جشنواره همانند سال گذشته، عین مبلغ دریافتی به دبیرخانه جشنواره عمار ارسال می‌شود.

امید است مدیران جشنواره ای که قرار است منادی اخلاق اسلامی باشند در اظهار نظرها خود پای بندی به ارزش‌های مسلم دینی را فراموش نکنند».

به گزارش خبرنگار سینماپرس این توضیحات در حالی ارائه می گردد که گفته می شود در روزهای پایانی زمان تصدی مدیران سازمان سینمایی دولت دهم، برای جشنواره فیلم عمار در تنظیم بودجه این سازمان ردیف بودجه جداگانه ای پیشنهاد شد و این رویداد مردمی همچون سایر جشنواره های هنری امکان بهره برداری از کمک های مالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان سینمایی را پیدا نمود.

حال اینکه با توجه به اهمیت و حساسیت برگزاری جشنواره فیلم عمار، چرا در 27 ماه گذشته از سوی مدیران دولت اعتدال در جهت تحقق نیت خیر مدیران قبلی برای تأمین بودجه این جشنواره گامی برنداشته شده سوالیست که مسئولان مربوطه به جای این نوع فرافکنی ها می بایست پاسخگوی آن باشند.

ضمن اینکه فرض بر صحت توضیحات سازمان سینمایی، آیا هنگامی که برای انواع جشنواره های سینمایی در این کشور میلیاردها هزینه می شود چرا جشنواره عمار باید از کمک مالی این دستگاه دولتی که برای برپایی جشنواره ها بودجه مشخصی دارد محروم باشد؟


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 6 دی 1394
بدون نظر