ادامه پخش سرزمین کهن پس از اصلاحات

ادامه پخش سرزمین کهن پس از اصلاحات

برای پخش این سریال در وهله اول باید تامین مالی مجموعه انتجام شود و این از تکالیف سازمان است.
گروه و تیم سازنده سریال «سرزمین کهن» هم باید اصلاحات مورد نیاز سازمان را مطابق مصوبات اداره کل برنامه‌های الف ویژه و نیز اداره طرح و برنامه سیما انجام دهند که در این راستا گفتگو و مذاکرات خود را با محمد مسعود تهیه‌کننده «سرزمین کهن» انجام دادیم.
برای این سریال هم مستلزم تامین مالی آن هستیم و «سرزمین کهن» از این قاعده مستثنی نیست و تامین آن باید انجام شود.
موضوعاتی وجود دارد که باید با تهیه کننده آن دقیق‌تر بررسی شود اما زمان پخش آن منوط بر انجام اصلاحات آن از سوی عوامل تولید سریال است.
قصه این مجموعه تلویزیونی که در سه فاز زمانی روایت می‌شود، به بررسی تاریخ سیاسی- اجتماعی ایران از سال 1320 تا پیروزی انقلاب اسلامی در بستر زندگی یک پسربچه می‌پردازد.
در خلاصه داستان سریال آمده است: پسر بچه‌ای به نام رهی که بعد از بمباران دهکده‌ای توسط نیروهای متفقین، از زیر آوار بیرون کشیده می‌شود. رهی پس از چند روز مراقبت توسط مادرش، راهی تهران می‌گردد. سال‌ها بعد او در یک خانواده توده‌ای بزرگ می‌شود، اما بر اثر به وقوع پیوستن ماجراهایی، او را به خانواده درباری می‌سپارند. در این خانواده است که او رفته رفته به هویت خود پی می‌برد و همین باعث می‌شود به یک خانواده دیگر که علقه مذهبی دارند، سپرده شود، اما این پایان ماجراهای او و اطرافیانش نیست و….
شهاب حسینی، نیکی کریمی، محمد رضا فروتن، حسن‌پور شیرازی، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی، شبنم قلی خانی، الهام حمیدی، ثریا قاسمی، علی شادمان، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، پرویز پورحسینی، فرهاد قائمیان، حسین محجوب، بیتا فرهی، هومن سیدی، مهرداد ضیایی، لیلا زارع، آشا محرابی، محسن تنابنده، جواد عزتی، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدر نیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی و… گروه بازیگران این سریال الف ویژه را تشکیل می‌دهند.
سریال «سرزمین کهن» دارای 40 قسمت 45 دقیقه‌ای است که توسط علیرضا طالب‌زاده نگاشته شده است.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  ادامه پخش سرزمین کهن پس از اصلاحات