احمدی با «جنجال در عروسی» و «به دنیا آمدن» به جشنواره فیلم فجر می‌رود

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، این تهیه کننده سینما درباره حضور دو فیلم «جنجال در عروسی» و «به دنیا آمدن» در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: «جنجال در عروسی» فیلمی سه بعدی در ژانر کودک و نوجوان است که فیلمبرداری آن سال گذشته کلید خورد اما به دلیل اینکه جشنواره فیلم نوجوان همدان امکان پخش سه بعدی فیلم را در اختیار نداشت، ما تصمیم گرفتیم اولین نمایش فیلم در جشنواره فجر امسال باشد به همین دلیل فرم شرکت در جشنواره را پر کردیم.

وی افزود: این فیلم محصول مشترک ایران و فرانسه است و تلاش می کنیم همزمان با نمایش آن در جشنواره فجر، عوامل فرانسوی هم حضور داشته باشند.

در خلاصه داستان «جنجال در عروسی» به کارگردانی سید رضا خطیبی، آمده است: «در یک مراسم عروسی کودکان را به محل برگزاری جشن راه نمی دهند و آنها را  به کلبه ای در انتهای باغ تبعید می کنند. بچه ها متوجه می شوند برگزارکنندگان مراسم قاچاقچی مواد مخدر هستند، لذا تصمیم می گیرند تا جشن را به هم بزنند و این آغاز ماجراست.»

علیرضا خمسه، میرطاهر مظلومی، نعیمه نظام دوست، مرتضی ضرابی، محمد رضا بحری، مهدی قانع، صاحب حائری زاده، علیرضا حائری زاده، سعید خبیری، محمد جواد رسایی، امیر حسین محرابی، کورش فلاح، فرزاد دهقان، علیرضا روئین تن، عارفه و عرفانه محمودی، محمد هادئی، علی کاظمی بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

احمدی با اشاره به فیلم «به دنیا آمدن» ساخته محسن عبدالوهاب نیز گفت: فیلمبرداری «به دنیا آمدن» اسفند سال ۹۳ آغاز شد و بهار امسال نیز به پایان رسید. این دومین همکاری من با عبدالوهاب بعد از «لطفا مزاحم نشوید» بوده ضمن اینکه فیلم قرار است در جشنواره فجر امسال نیز به نمایش درآید.

وی ادامه داد: فیلم «به دنیا آمدن» نیز هم اکنون در مراحل میکس نهایی قرار دارد و به زودی آماده نمایش می شود.

در خلاصه داستان «به دنیا آمدن» به نویسندگی و کارگردانی محسن عبدالوهاب آمده است: «زن و شوهری در آستانه میانسالگی برای ادامه مسیر زندگیشان با یکدیگر دچار مشکل می شوند.»

هدایت هاشمی، الهام کردا، بهناز جعفری، پونه عبدالکریم زاده، رضا مرتضوی، رویا جاویدنیا، مهدی امیری، اسماعیل پوررضا، مرتضی نسیم سبحان، بابک گودرزی­ نژاد، سیاوش نقشبندی، حمید محمدزاده، محمدرضا سمیعی­فر، مهدی وحیدروش، مریم افشار، مهشید ناصری، آیدا سرشار، الهام عبدالهی راد، سهیل عبدی، مسعود ریاضی، شهباز تهرانی، شهناز چماچم­جا، هاله قدرت زاده، پرستو آصفی، امیرعلی مظفریان، سپهراد فرزامی، نیکی نصیریان بازیگران این فیلم هستند.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  احمدی با «جنجال در عروسی» و «به دنیا آمدن» به جشنواره فیلم فجر می‌رود