;

به نقل از رس فیلم>

به گزارش سینماپرس، با پایان یافتن تدوین «آه ای عبدالحلیم» توسط سپیده عبدالوهاب این فیلم تحویل دبیرخانه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شد. «آه ای عبدالحلیم» به تهیه‌کنندگی طهورا ابوالقاسمی ساخته شده است.

احسان عبدی پور کارگردان جوان سینما نخستین تجربه فیلمسازی خود را با فیلم «تنهای تنهای تنها» آغاز کرد و پس از آن فیلم «پاپ» را کارگردانی کرد. «آه ای عبدالحلیم» سومین تجربه کارگردانی عبدی پور است و مهتاب کرامتی و طهورا ابوالقاسمی سرمایه گذاری این اثر سینمایی را بر عهده دارند.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: فائز، مسیح، آتنا و حمزه، روزهای کسالت بار و خموده حوالی سی سالگی شان را پشت سر می گذارند. ورود شیرزاد که پنج سال است زندگی اش را روی دریا و درون کشتی می گذراند، همراه با یک کشتی فرانسوی، اتفاقی و ناخواسته، ریتم زندگی شان را عوض می کند. یکباره چشم باز می کنند، تا میانه یک بازی غریب ایستاده اند. حالا می خواهند از زندگی کام بگیرند و عقده هایشان را نابود کنند.

مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، محمدرضا یزدانی، سوگل قلاتیان و حمزه مقدم بازیگران این فیلم هستند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از نویسنده: احسان عبدی پور، مدیر فیلمبرداری: ساعد نیک ذات، طراح و چهره پرداز: سودابه خسروی، صدابرداران: جهانگیر میرشکاری، مهدی ابراهیم زاده، طراحی و ترکیب صدا: حسین ابوالصدق، خواننده: محمدرضا یزدانی، موسیقی: محسن شریفیان، بابک شهرکی، جلوه های بصری:  شهاب الدین نجفی، عکاس: سید عبدالحسین نواب موسوی، مدیر تولید: سمیرا علایی، دستیار تولید: ادریس عبدی پور، سرمایه گذاران: مهتاب کرامتی، فاطمه ابوالقاسمی، مشاور رسانه ای: نگین موسوی.


اگر در دانلود فیلم ها مشکل داشتید از طریق فرم تماس با ما لینک فیلم را ارسال کنید تا مجدد آپلود شود.


  دانلود نرم افزار اتصال پارت های 001،002 و ...

 

نوشته: admin2
تاریخ: 29 آذر 1394
بدون نظر