آغاز پخش سریال دیگری

آغاز پخش سریال دیگری

این مینی سریال در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تهیه شده است. دیگری دارای 5 قسمت 40 دقیقه ای است و داستان آن با محوریت موضوع اهدای عضو پیش می رود، قصه این کار درباره جوانی به نام علی است که هم از پدر پیر خود نگهداری می کند و هم نقش موثری در زندگی خواهرش دارد. او فردی خیرخواه است. به بچه های بی سرپرست پرورشگاه سر زده و زندانیان تنها را رایگان به مقصد می رساند. تا این که در سالروز تولدش اتفاقی رخ داده و نظم زندگی اش به هم می خورد.
امین حیایی، سعید آقاخانی، رزیتا غفاری، رحیم نوروزی، سمانه پاکدل، محسن قاضی مرادی، مهرداد نیک نام، نصرت میرعظیمی، منوچهر زنده دل و… در آن مجموعه نقش آفرینی می کنند. این سریال جمعه شب ساعت 19:10 روی آنتن می رود.
همچنین عوامل زیر در ساخت این مینی سریال مشارکت داشته اند: مشاور پروژه: محمدحسین لطیفی، ناظر کیفی: امیر بوالی، مدیر تصویربرداری: اسماعیل آقاجانی، مدیر صدابرداری: علی عدالت دوست، طراح صحنه و لباس: شهرام قدیری، طراح چهره پردازی: علیرضا جواد پور، مدیر تولید: محمد عفراوی، مدیر تدارکات: مصطفی روشن روان، مدیر مالی: ابراهیم تفرشی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محبوبه نظری، منشی صحنه: عالیه طاهری، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری سپیدار و… .

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  آغاز پخش سریال دیگری