آغاز تدوین «کفش‌هایم کو؟» همزمان با تصویربرداری/ «رویا نونهالی» جلوی دوربین می‌رود

به گزارش سینماپرس، تاکنون ۱۵ درصد از فیلمبرداری «کفش‌هایم کو؟» نوزدهمین فیلم سینمایی کیومرث پوراحمد سپری شده است و طی این مدت رضا کیانیان،مجید مظفری،مینا وحید و بهاره کیان افشار مقابل دوربین علیرضا زرین‌دست رفته‌اند و قرار است طی روزهای آینده بازی رویا نونهالی نیز آغاز شود.

این روزها گروه همچنان در لوکیشن خیابان نیاوران که بیش از ۶۵ درصد از صحنه ها در این محل فیلمبرداری خواهد شد،مشغول کار هستند و میثم مولایی همزمان با فیلمبرداری تدوین «کفش‌هایم کو؟ را آغاز کرده است.

در خلاصه داستان این فیلم که طبق تأکید عوامل، ارتباطی با شب یلدا ندارد آمده است: فیلمی در ارتباط با تبعات مهاجرت و بیماری آلزایمر.

تمام لوکیشن‌های «کفشهایم کو؟» در تهران خواهد بود و رضا کیانیان، رؤیا نونهالی، مجید مظفری، مینا وحید و بهاره کیان‌افشار بازیگران اصلی جدیدترین فیلم پوراحمد هستند که قرار است، در روزهای آینده بازیگران جدیدی نیز به کار اضافه شوند.

سایر عوامل فیلم عبارتند از: کارگردان: کیومرث پوراحمد؛ نویسنده: کیومرث پوراحمد و فرید مصطفوی؛ مدیر فیلمبرداری: علیرضا زرین‌دست، طراح صحنه و لباس: مجید میرفخرایی، طراح چهره: مهرداد میرکیانی، صدابردار: آرش برومند، دستیار اول و برنامه‌ریز: ایمان توکلی، عکاس: مهدی حیدری، دستیار اول فیلمبردار: مهرداد لشکری‌نژاد، مدیر تدارکات: حسین روزبهانی، مدیر صحنه: امیرعباس دهقانی، منشی صحنه: محسن بهاری، جامه‌دار: سحر سطوت، مشاور پزشکی: دکتر مریم نوروزیان و تهیه‌کننده و مدیر تولید:سیدعلی قائم‌مقامی.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  آغاز تدوین «کفش‌هایم کو؟» همزمان با تصویربرداری/ «رویا نونهالی» جلوی دوربین می‌رود