آغاز اکران جهانی برف در لندن

آغاز اکران جهانی برف در لندن

با توجه به اینکه «برف» تبلیغات شهری خوبی ندارد اما تبلیغات دهان به دهان مردم باعث شده تا روز به روز مخاطبین فیلم بیشتر شوند و با اتمام جام جهانی نیز مخاطبین فیلم افزایش قابل ملاحظه‌ای داشته‌اند.

روز گذشته و با پایان مسابقات جام جهانی فوتبال استقبال قابل توجهی از فیلم صورت گرفت و طبق اعلام پخش کننده نسبت به شب‌های برگزاری مسابقات با بیش از 20 درصد رشد مخاطب روبرو بوده‌ایم به طوریکه شاهد فروش 115 فیلمی در تهران و 52 میلیون تومان هم در شهرستان‌ها بودیم که و با توجه به همین افزایش استقبال امیدوارم تا زمان آغاز اکران عید فطر بتوانیم همه سینماهای خود را در اختیار داشته باشیم.

کارگردان «برف» همچنین با اشاره به آغاز اکران‌های جهانی فیلمش گفت: از هفته آینده در اکران فیلم توسط ایران نوین فیلم پخش‌کننده جهانی آن در سینما لومیر که یکی از بزرگترین مراکز فرهنگی لندن است آغاز می‌شود و پس از شاهد اکران در شهر پاریس خواهیم بود.

امشب 24 تیرماه از ساعت 18 تا 23 شب عوامل فیلم در پردیس ملت حضور خواهند داشت تا از نزدیک با مخاطبان ارتباط برقرار کنند و پاسخگوی سوالات آنها خواهیم بود و از یکشنبه هفته آینده و با پایان تعطیلات شب‌های قدر مجددا در سینماها به همراه عوامل با مخاطبین «برف» دیدار و گفت‌وگو خواهیم کرد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  آغاز اکران جهانی برف در لندن