آغاز آهنگسازی بهمن

آهنگسازی بهمن

با توجه به شرايطي که در سينماي ما وجود دارد تصميم درباره اينکه فيلم اول در جشنواره فيلم فجر اکران شود يا يکي از فستيوال هاي خارجي نياز به تامل دارد. اگر بنا باشد فيلم در جشنواره فيلم فجر حضور داشته باشد ما بسياري از جشنواره هايي که همزمان با اين رويداد هستند را از دست خواهيم داد. از طرفي حضور اين فيلم در جشنواره فيلم فجر يک جور شانس براي ديده و شناخته شدن است.
وي افزود: به هر حال اينکه اکران داخلي اول باشد يا خارجي چندان اهميتي ندارد اينکه در هر شرايطي که نمايش داده مي شود مورد استقبال قرار بگيرد مهم تر است. ضمن اينکه اکران در جشنواره فجر از نظر ساز و کار مالي و توجه در اکران نيز به نفع فيلم خواهد بود. طي اين چند سال فيلم اولي هايي که به سينما آمدند نگاهي نو و سبکي متفاوت را همراه داشتند که از اين نظر جاي خوشحالي است.
اين کارگردان ادامه داد: به خاطر اين تنوع در ايده و ساخت موجي در سينما آغاز شده که همه بايد در جهت درست آن را هدايت کنند. فرق سينما با هنر هاي ديگر در اين است که اين تنوع خيلي شکل رقابت به خود نمي گيرد و براي فيلمساز هيجان انگيز است وقتي کار تاثيرگذار کارگردان ديگري را مشاهده مي کند. بايد هم نسلان من همه تلاش شان را بکنند تا با تاثيرگذاري شان سينما را از رخوت به طراوت برسانند.
فيلم سينمايي «بهمن» داستان زني به نام هما از مجرب‌ترين پرستاران بيمارستان است که پيشنهاد شب‌کاري 10 روزه‌اي را مي‌پذيرد. هما دچار بي‌ خوابي مي‌شود و نحوه رويارويي او با کار خود و خانواده چنان مي‌ شود که در آستانه فروپاشي قرار مي‌گيرد. فاطمه معتمدآريا، احمد حامد، مريم شيرازي، امير نصيري يکتا، فريده اسماعيلي و شيرين يزدان بخش بازيگران اين فيلم هستند و جواد نوروزبيگي تهيه کنندگي «بهمن» را برعهده دارد.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  آغاز آهنگسازی بهمن