آخرین خبرها از ضد نور پرستویی

آخرین خبرها از ضد نور پرستویی

اکنون فرهاد اسعدیان در حال ساخت موسیقی «ضد نور» است و منتظریم تا «شب، بیرون» را هم در گروه سینمایی «هنر و تجربه» اکران کنیم.

این فیلم اکنون در آخرین مراحل صداگذاری توسط محمد کشفی در استودیو «بهمن» است، همچنین فرهاد اسعدیان در حال ساخت موسیقی روی «ضد نور» است.

وی درباره مراحل فنی بعدی این فیلم گفت: «ضد نور» به شیوه 35 میلی‌متری فیلمبرداری شده است و طبیعتا باید پس از مراحل فنی برای تبدیل به نسخه دیجیتال و تصحیح رنگ به لابراتوار برود. احتمالا پس از مرحله لابراتورار برای نمایش در جشنواره فجر مستقیما از فیلم نسخه DCP می‌گیریم.

برای اکران این فیلم در گروه «هنر و تجربه» با آقای علم‌الهدی مذاکره کرده‌ایم و احتمالا پس از صدور پروانه نمایش، فیلم را در دفتر پخش «مولود رسانه» (حبیب اسماعیلی) می‌سپاریم تا مقدمات اکران آن در این گروه فراهم شود.

کاوه سجادی‌حسینی در پایان با ابراز امیدواری از دیده شدن فیلمش در گروه «هنر و تجربه» گفت: «شب، بیرون» خیلی کم هزینه است و دوست دارم با اکران آن در گروه هنر و تجربه، هم فیلم دیده شود و هم هزینه‌های ساخت آن بازگردد. همچنین فیلم را به جشنواره‌های مختلف مانند ونیز و… ارسال کرده‌ایم و منتظر پاسخ آن‌ها هستیم.

در «ضد نور» که تهیه‌کنندگی آن بر عهده همایون اسعدیان بوده است، علاوه بر پرویز پرستویی، سهیلا گلستانی و هومن سیدی هم ایفای نقش کرده‌اند و بخش عمده این فیلم، در شمال کشور جلوی دوربین رفته است.

دسترسی آسان به این نوشته لینک کوتاه
QR Code For:  آخرین خبرها از ضد نور پرستویی